OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Provozovatel

SALON ITALSKÁ s.r.o.

Italská 384/1, 120 00 Praha 2

IČO 039 42 295

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C,vložka 240138

Prodejna:

SALON KAROLINA

Italská 384/1, 120 00 Praha 2

Tel: 734 313 891

Objednávka:

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že akceptuje tyto obchodní podmínky. Smluvní vztah mezi Prodávajícím a Kupujícím vzniká (tj. kupní smlouva je uzavřena) doručením přijetí objednávky (akceptací, dále jen „přijetí objednávky“), jež je Prodávajícím zasláno Kupujícímu elektronickou poštou, a to na elektronickou adresu Kupujícího, Kupující může zrušit objednávku do 24 hodin od jejího podání telefonicky nebo emailovou zprávou na kontaktním telefonním čísle, resp. emailové adrese Prodávajícího. Všechny objednávky přijaté Prodávajícím jsou závazné. Pozdější zrušení objednávky je možné pouze po dohodě s Prodávajícím. Prodávající má nárok na náhradu nákladů, které již v souvislosti s kupní smlouvou vynaložil. Bezdůvodné odmítnutí zboží Kupujícím se nepovažuje za nesplnění povinnosti dodat zboží ze strany Prodávajícího ani za odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího.  V případě, že Kupující zboží nepřevezme a neodstoupí od kupní smlouvy v souladu s těmito obchodními podmínkami, má Prodávající nárok na náhradu nákladů spojených s odesláním a  dodáním zboží a to 165,-Kč.

Platby za zboží:

Veškeré ceny uváděné v internetovém obchodě jsou v Kč, prodávající není plátce DPH. V případě zaslání zboží poštou nebo jinou dopravní cestou bude automaticky k ceně Vámi objednaného zboží přičteno poštovné(dle tarifu zvolené přepravy).

Možnosti doručení  zboží:

- Česká pošta-balík do ruky 165,-Kč

-Česká pošta-balík na poštu 100,-Kč

- Osobně na adrese prodejny (Italská 1 Praha 2)

Objednavatel je povinen při převzetí zboží jej na místě uhradit. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Osobní údaje - prohlášení:

Veškerá osobní data uváděna s objednávkou (vyplněna v registraci zákazníka či dopsána při zaslání objednávky) slouží pouze pro účely doručení Vámi vybraného zboží! Veškerá osobní data jsou chráněna proti zneužití a zásadně nebudou sdělována třetím osobám.

Vrácení zboží:

Při splnění podmínek stanovených zákonem č. 367/2000 Sb., Občanský zákoník, má nakupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění. Neporušené a nepoškozené zboží v původním stavu zašlete spolu s průvodním dopisem a fakturou doporučeně na adresu dodavatele. Nezapomeňte uvést číslo účtu, na které Vám bude vrácena částka za navracené zboží. (případně adresu pro účel převodu částky pomocí složenky). Poštovné a balné se nevrací!